Ekmeği kim yiyecek?

Ay sonunda Çanakkale-İstanbul Atatürk Hava limanı seferleri başlıyor. Onur Air firmasının başlatacağı seferler için ÇTSO yönetimi kıvılcımı çakmış, Çanakkale İktidar partisi Milletvekilleri de uğraş vererek mutlu sona ulaşılmıştı.

ÇTSO’dan yükselen sese göre; yapılan girişimlerde uçak biletleri ile ilgili olarak tüm seyahat acentelerinde biletlerin satılması önerilirken, konu ile ilgili bazı sorunlar yaşandığı ileri sürüldü. ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, amaçlarının üyelerinin haklarını eşit oranda savunmak olduğunu belirtti.
Öte yandan Çanakkale Sivil toplum temsilcileri de ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selcuk Semizoğlu’nun bu görüşüne destek verdiklerini belirterek, “Ekmek eşit bölüştürülsün” yorumu yapıldı. Bu arada ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer de turizmin olmazsa olmazlarından bir tanesinin havayolu taşımacılığı olduğunu belirterek, “Hava yolu ulaşımı bizim sektör için olmazsa olmazımız. Sektörümüze güç verecektir” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com