Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Doğum günü kutlamalı açılış

Kepez Belediye Başkanı Dr.

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’ın oğlu Recai Mutan’ın işletmesini yaptığı Duru Medikal, CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz’ün katılımı ile açıldı. Açılışta hem Vekil Bülent Öz’ün hem de Recai Mutan’ın doğum günü olduğu için pasta kesimi yapıldı.

Kepez Belde Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’ın oğlu Recai Mutan’ın işletmesini yaptığı Duru Medikal dün saat 12.30’da Çanakkale CHP Milletvekili Bülent Öz, Çanakkale Belediyesi CHP Meclis Üyeleri, Ak Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve çok sayıda kişi katıldı.

Kepez Cumhuriyet Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde yer alan Duru Medikal açılışında konuşan Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan şunları dile getirdi: “Bu işletmeyi 1 yıl önce açtık. Buranın sürdürülebilir bir işletme olduğunu anlamak için 1 yıl aradan sonra açılış yapmak istedik. Oğlumun bugün doğum günü. Açılışı da bugüne denk getirdik.”

Başkan Mutan’ın oğlu işletme sahibi Recai Mutan ise konuşmasında, “1 yılı aşkındır faaliyetteyiz. İşimizi iyi yapmaya çalışıyoruz. Sağlık çok önemli bir konu. Umarım içerdeki ürünlerin hiçbirine ihtiyacınız olmaz. Keyifli ürünler değil. Ancak ihtiyacınız olursa bekleriz” dedi.

Son olarak kürsüye gelen Çanakkale CHP Milletvekili Bülent Öz de “Bugün Recai’nin doğum günü. Dün de benim doğum günümdü. Umarım Recai Bey’in dediği gibi içerdeki ürünlere kimsenin ihtiyacı olmaz ama sektör gereği var olmak gerekiyor. Ben bu işyerinin Çanakkale’ye yaratacağı katma değerden dolayı hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

Sonrasında ise hem bir önceki gün doğum günü olan Milletvekili Öz hem de Duru Medikal işletme sahibi Recai Mutan’ın doğum günü olması sebebiyle pasta kesildi. Ardından iş yerinin kurdelası kesilerek açılış gerçekleştirildi. Kurdela töreni sonrası tüm katılanlara pilav ikram edildi.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech