Çanakkale Belediyespor ilk maçında mağlup

Anafartalar Spor Salonu’nda düzenlenen 10’uncu Barış Kupası kapsamında Fenerbahçe ile karşı karşıya gelen Çanakkale Belediyespor, turnuvada oynadığı ilk maçından 3-0 mağlup ayrıldı.

Saat 17:45’de başlayan karşılaşmada Fenerbahçe, Çanakkale Belediyespor’a set vermedi. Fenerbahçe ilk seti 25-15, ikinci seti 25-18, üçüncü seti ise 25-15 kazandı. Çanakkaleliler ve Fenerbahçe taraftarları tribünden takımlarına destek verdi. Fenerbahçeli voleybolcular galibiyetin ardından Fenerbahçeli taraftarlar ile özçekim yaptı.

Çanakkale Belediyespor yarın 17:15’te Nilüfer Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Nilüfer Belediyespor taybrekte galip

Anafartalar Spor Salonu’nda Çanakkale-Fenerbahçe maçından önce oynanan Nilüfer Belediyespor-Halk Bank müsabakasından galip ayrılan taraf 3-2 ile Nilüfer Belediye oldu.

Nilüfer Belediyespor ilk seti 25-20, ikinci seti 25-17 kazandı. Ardından Halk Bank üçüncü ve dördüncü setleri 29-27 ve 25-16 kazanarak maçın durumunu 2-2’ye getirdi. Kazananı belirlemek için oynanan taybrek setinde Nilüfer Belediyespor, Halk Bank’ı 15-5 yenerek karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı.

Derya’ya sürpriz kutlama

Öte yandan şu an Halk Bank takımında oynayan Çanakkale Belediyespor’un eski liberosu Derya’ya sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi. Tüm salonda ‘İyi ki doğdun Derya’ sözleri olan şarkı yankılandı. Çanakkale Belediyespor Başkanı İsmet Güneşhan da takımın eski sporcusunun doğum gününü kutlayanlar arasındaydı.

Atakan Alkış, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com