Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yine mavi liste kazandı!

Cumartesi günü gerçekleştirilen CHP

Cumartesi günü gerçekleştirilen CHP Merkez İlçe Cevatpaşa Mahallesi Delege Seçimlerinde kazanan mavi liste oldu.  Mavi  liste 492 oy alırken, beyaz liste  131 oy aldı. 

23 Eylül’de yapılması planlanan ancak yaşanan olumsuzluklardan dolayı ertelenen Cevatpaşa Mahallesi delege seçimleri bugün yapıldı. CHP Merkez İlçe binasında gerçekleştirilen delege seçimlerinde 624 oy kullanıldı. Delege Seçimlerinde kazanan mavi liste oldu.  Mavi  liste 491 oy alırken, beyaz liste 131 oy aldı. Bir oy ise iptal edildi.

Partililer sabahın erken saatlerinden itibaren Merkez İlçe Binasının olduğu Tarla Sokak’ta toplandı.  Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da oyunu kullanmak üzere parti binasına geldi. Bir süre sokakta partililer ile sohbet eden Gökhan oyunu kullandıktan sonra sokaktan ayrıldı. 13 yıl Çanakkale Belediye Başkanlığı ve Milletvekilliği ile birlikte kurucu il başkanlığı da yapan partinin abisi İsmail Özay da oyunu kullanmak üzere CHP Merkez İlçe Binasına geldi. Özay hayırlı olsun temennileri ile oyunu kullandı. Dilek Akşen 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech