Yeni “Yol Ver” tabelası

Esenler Mahallesi’nde yayaların ve sürücülerin yoğun bir şekilde kullandığı Abdi İpekçi ve Adnan Kahveci Caddelerinin kesiştiği kavşağa “Yol Ver” tabelası kondu. Tabelanın kavşağa yerleştirilmesi vatandaşlarca olumlu karşılandı.

Esenler Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi ve Adnan Kahveci Caddesi’nin kesiştiği kavşağa “Yol Ver” tabelası konuldu. Adnan Kahveci Caddesi’nin okullar bölgesine bağlanması ve şehir içi ulaşım otobüslerinin sıklıkla kullanmasından dolayı bölge trafik yönünden bir hayli hareketli bir durumda. Bölgede 3 Lise’nin bulunmasından ötürü öğrenci nüfusun yoğun olarak kullandıkları cadde yaya ve taşıt trafiği açısından tehlikeli ve canlı. Abdi İpekçi Caddesi ve Adnan Kahveci Caddesi’nin kesiştiği bölümde zaman zaman trafik kazasına sebebiyet verecek olaylar yaşanıyor.

Bölgedeki yola tabela konması dikkatli gözlerden kaçmadı. Tabelayı fark eden vatandaşlar, Adnan Kahveci Caddesi üzerinde sitelerin bulunduğu ve caddenin kalabalık olduğunu, tabelanın da oluşabilecek tehlikeli durumlara çözüm olabileceğini söylediler. Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com