Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uslu’ya teşekkür ziyareti

“Çanakkale’nin gençleri GESTAŞ ile

“Çanakkale’nin gençleri GESTAŞ ile Dünyaya açılıyor” projesinin ikincisi kapsamında İngilizce yurt dışı eğitimi için 2 aylığına Malezya’ya giden Çanakkale’nin başarılı üniversite mezunu gençleri, GESTAŞ Genel Müdür Volkan Uslu’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

GESTAŞ haber bültenine göre; Genel Müdür Volkan Uslu’nun makamında gerçekleşen teşekkür ziyaretinde Çanakkaleli gençler, Malezya anılarını paylaştı. Müdür Uslu’ya kendilerine sundukları bu fırsat için teşekkür eden gençler, 2 aylık Malezya deneyiminin İngilizce eğitimlerine büyük fayda sağladığını, Malezya’nın İngilizce öğrenmek için doğru bir adres olduğunu belirtti.

Asya ülkesinde geçirdikleri iki ayda anılar biriktiren Çanakkale’nin gençleri, eğitimden, barınmaya, yiyecekten ulaşıma kadar hiçbir konuda problem yaşamadıklarını ancak Malezya’nın aşırı sıcaklarına alışmakta zorlandıklarını dile getirdi.

Eğitim gördükleri El Bukhary Üniversitesi’nin olanaklarından övgüyle söz eden gençler, birçok milletten gençlerle tanıştıklarını, sıkı dostluklar edindiklerini kaydetti.

ŞANSLI GENÇLER

Malezya’da eğitim gören Çanakkale’nin üniversite mezunu gençlerini makamında ağırlayan Volkan Uslu, İngilizce eğitiminden fayda sağlayarak döndükleri, öncülük ettikleri projeden memnun kaldıkları için ayrıca mutlu olduklarını dile getirdi. GESTAŞ’ın bu tip sosyal sorumluluk projelerinin devamının gelebileceğini kaydeden Uslu, “Sizler ilk grup olarak şanslı gençlerden birkaçıydınız. Belirli seviyede yabancı dil eğitimi olan sizlerin, bu seviyede İngilizce bilginizi yurt dışı deneyimiyle birleştirip geliştirmenizi, ileride iş hayatınıza yön verebilecek vizyonu kazanmanızı hedefledik. Mutlu gittiniz, mutlu olarak döndüğünüzü görüyoruz. Sizler Çanakkale için önemli bireylersiniz. Bizler de Çanakkale’nin gençlerine yatırım amaçlı bu projeyi gerçekleştirdik, hayırlısıyla tamamladık” ifadelerini kullandı.

KUPAYLA DÖNDÜLER

Malezya’da gördükleri yabancı dil eğitimi esnasında birtakım sosyal projelere katılan, İngilizce bilgilerini artırma adına düzenlenen yarışmalarda yer alan Çanakkaleli gençler, bunlardan birinde kazanılan kupayı Genel Müdür Volkan Uslu’ya hediye etti. Malezya anıları ve yurt dışı öğrenimi hatıralarının konuşulduğu teşekkür ziyareti toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi. Gestaş’ın projesiyle yurt dışı hayallerini gerçekleştiren Çanakkale’nin üniversite mezunu gençleri, İngilizce seviyelerini artırırken yeni yerler keşfederek vizyon da kazandı. Günün belli bir zaman dilimini yoğun İngilizce eğitimiyle geçiren gençler, Malezya’nın güzel yerlerini gezmeyi de ihmal etmedi. Gençler, hem gezdi, hem de gezerek yabancı dillerini geliştirdi; kısaca anılarını da paylaştı.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech