GESTAŞ’tan öğrencilere çorba ikramı

GESTAŞ tarafından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü’nde üç ayrı noktada bugünden itibaren hafta içi her gün öğrencilere yönelik çorba dağıtımı yapılacak.

Geçtiğimiz yıllarda Çanakkale Belediyesi tarafından başlatılan üniversite öğrencilerine derslerine girmeden önce çorba dağıtım projesi, bu yıl GESTAŞ tarafından gerçekleştirilecek. GESTAŞ tarafından yapılan çorba dağıtım projesi açıklamasında “GESTAŞ olarak 2017-2018 öğretim yılı döneminde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü ÖSEM önü, İlahiyat Fakültesi önü, Teknik Bilimler önünde 3 ayrı noktada hafta içi her gün öğrencilere yönelik çorba dağıtım hizmetini başlatıyoruz.

2 Ekim Pazartesi gününden itibaren her sabah saat 08:00 ile 10:00 saatleri arasında ücretsiz çorba ikramı olacak, Ocak-Şubat ayı arası 1 aylık ara dışında Haziran ayına kadar devam edecektir.” denildi.

Bugün 09:30’da Terzioğlu Kampüsü ÖSEM önü GESTAŞ çorba dağıtım kabininde hizmet açılışı gerçekleşecek. Haziran ayı sonuna kadar devam edecek projenin başladığı ilk gününde GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer ve Öğrenci Konseyi Başkanı Alperen Uysal tarafından temsili dağıtım yapılması bekleniyor.

Aslı Yıldız, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com