Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

O görüntülere Karadağ’dan eleştiri

Ak Parti Çanakkale İl

Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, CHP Çanakkale İl örgütü tarafından merkeze bağlı mahallelerde gerçekleştirilen İsmetpaşa delege seçimleri ile alakalı olarak basına yansıyan görüntüler ile ilgili yazılı basın açıklamasında bulundu.

Karadağ, yaptığı açıklamada görüntüleri hayretle izlediğini belirterek şunları söyledi; “CHP İl Başkanı Nejat Önder’in birebir katıldığı bu oy hırsızlığında maalesef CHP delege seçimlerine hile karıştığı tescillenmiş oldu. Kendi delege seçimlerinde bile binbir türlü adaletsizliğe başvuran CHP’mi bu ülkeye adalet getirecek? Evet bu mesele CHP’nin parti içi bir meselesi olmakla birlikte yapılan usulsüzlüğün bizzat CHP İl Başkanı tarafından yapılması tüm Çanakkale’yi ilgilendiren bir mesele olmuştur” dedi.

KARADAĞ, MEVKİDAŞINI ELEŞTİRDİ
Açıklamanın devamında CHP İl Başkanı Nejat Önder’i eleştirmeye devam eden Karadağ; “Türkiye’de ana muhalefet olarak görev yapan Çanakkale’de yerel yönetimde iktidar olan bir partinin İl Başkanının böyle kirli oyunlar ile koltuğunu korumak istemesi çok çirkin bir durumdur. Konu ile ilgili olarak görüntüler mutlak suretle CHP Genel Merkezine de intikal etmiştir veya edecektir. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu hilenin sorumluları ile ilgili olarak adaletli bir karar vereceğini umuyoruz. Bu görüntüler Adalet kurultayları düzenlemekle adalet elde edilemeyeceğinin ispatı olmuştur” dedi.

Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech