Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Manşet

CHP’de kaset savaşları!

CHP’de Deniz Baykal ile başlayan kaset skandalı Çanakkale’ye sıçradı. Delege seçimlerinde birbirlerini gizlice kameraya çeken beyaz ve mavi liste taraflarının ortaya koyduğu yöntemler, partili partisiz herkesi hayretler içinde bıraktı.

Geçtiğimiz haftalarda başlayan Çanakkale Cumhuriyet Halk Partisi mahalle delege seçimleri, tatlı başladı, olaylı bitti. İki listenin yarıştığı seçimleri İl yönetimi destekli Merkez İlçe yönetimi kaybederken, seçim iptalleri ile partililer şaşkına döndü. İlk seçimin yapıldığı Esenler Mahallesini mavi liste farkla kazandı. Hemen ardından da İsmetpaşa mahallesini alınca İl yönetimi İptalleri ardı ardına hayata geçirmeye başladı.

İDDİALAR HAVADA UÇUŞTU

Mahalle seçimlerinin ardından grupların birbirine karşı iddiaları havada uçuşmaya başladı. Seçimleri kaybeden beyaz liste tarafları, mavi liste taraflarının üyelere para dağıttığını iddia ederken, önceki gece seçimler sırasında beyaz listeye mensup bir kişinin iki kez usulsüz oy kullandığını gösteren video kaydı sosyal medyada paylaşıldı.

Bu paylaşımın ardından ise karşılıklı suçlamalar ve iddialar sürmeye devam etti. Olayı yaşayan merkez ilçe yöneticisinden hiçbir açıklama çıkmazken, Başkan Celal Karakaş da suskunluğunu korudu.

DİĞER VİDEOLAR

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech