Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’DE FİLM GİBİ GÜNLER

Çanakkale Merkez’de, siyasete biraz

Çanakkale Merkez’de, siyasete biraz ilgi duyan kesim Cumhuriyet Halk Partisi’nin merkez ilçe delege seçimlerini konuşuyor.

Mahalle delege seçimlerinde mavi listenin kazanmasının ardından iptal kararı, Cevatpaşa ve Barbaros Mahallesi seçiminin ileri bir tarihe ertelenme konusu ve bir yerel gazetenin delege seçiminde fazladan oy kullanıldığına dair paylaştığı video, ardından haber.

Arkası arkasıya açıklamalar…

“Hukuk önünde hesaplaşacağız. Montaj o video. O haberi kimler yaptırdı?” gibi…

Bir yandan delege seçimleri devam ediyor.

Partinin içindeki gerginliği azaltmak için uğraşanlar da yok değil ama güçleri yetmiyor ve sadece yaşananlara üzüldüklerini ifade ediyorlar.

Mavi-beyaz listelere üçüncü alternatif ‘Ne mavi ne de beyaz’ başlığı ile üyelere dağıtılan bilgi notları… Çarşaf liste, çarşaf liste herkes aday olabilmeli çağrıları ve Kepez Beldesi’nde ‘yırtılarak’ sandığa atılan oylar…

CHP delege seçiminde film gibi günler yaşıyor ve yaşatıyor.

Öyle ki iktidar partisi AKP’nin İl Başkanı Yeşim Karadağ konuya dahil olup “Hep ifade ettik bunların adaleti yatsıya kadar bile değil. Adalet diyeceksiniz ve en basit delege seçiminde bile oy çalacaksınız, sizin adaletinizi yesinler! Bu düpedüz hırsızlıktır.CHP Genel Başkanı Sn.Kemal Kılıçdaroğlu’nu göreve davet ediyorum.Gazi Mustafa Kemal’in kurduğu parti ,ana muhalefet partisi CHP bu ayak oyunları ile koltuk kapma yarışının yapıldığı parti olmamalıdır” diyebiliyor.

Bitmedi…

Delege seçimleri ve video görüntü savaşları devam ediyor.

“Bak biz de açıklıyoruz. Seyret filmi sen” sözleriyle delege seçimlerine devam…

Görüntüleri yayınlayıp sonra kaldıranları saymıyorum.

Onlar başka bir konu.

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech