Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vekil Turan’dan yerinde çözüm

AK Parti Grup Başkanvekili

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Kalkım beldesinde esnaf ziyaretleriyle güne başladı. Belde sakinleriyle bir araya gelen Turan, ziyaret sırasında beldenin temel sorunlarını ele alarak ATM taleplerini de hızlıca çözüme kavuşturdu.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Çanakkalemizin her bir köşesi bizim için önemli. Elimizden geldiğince hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret gösteriyor, sıcak çaylarını içiyoruz. Kalkım beldemize daha önce birçok kez ziyaret gerçekleştirdik. Bugün de çat kapı ziyaret gerçekleştirmek, beldemizin sorunlarını yerinde görmek istedik” dedi.

Ziyareti hakkında basına açıklamalarda bulunan Turan, “Çanakkalemizin her bir köşesi bizim için önemli. Elimizden geldiğince hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret gösteriyor, sıcak çaylarını içiyoruz. Kalkım beldemize daha önce bir çok kez ziyaret gerçekleştirdik. Geçtiğimiz günlerde AK Köyümüze sürpriz ziyaret gerçekleştirdik. Bugün de çat kapı ziyaret gerçekleştirmek, beldemizin sorunlarını yerinde görmek istedik. Kalkım, tarımıyla, doğasıyla ülkemiz için önemli bir coğrafi konuma sahip. Çilek üretiminde bir marka. Çanakkalemizin her bir noktasında marka değeri yüksek tarım ürünleri bulunmaktadır. Ezine Gıda OSB ve 1915 Çanakkale Köprüsü ile beraber geniş Pazar imkanlarına kavuşacağız” diye ifade etti.

ATM SORUNUNA ANINDA ÇÖZÜM

Kahve ziyareti esnasında gelen ATM talebinin yerine getirileceğini belirten Turan, “Beldemizde bir ATM sorunu olduğu gördük. Ziraat Bankası yetkilileri ile hemen irtibat kurarak bu talebin yerine getirilmesi hususunda rica ettik. Kendileri de uygun görerek süreci başlattıklarını beyan ettiler. Yeni gelecek ATM ile artık para yatırmakta mümkün olacak. Bizler, yaşamı zorlaştırmak yerine kolaylaştırmalıyız. O yüzden Beldemizin konumu itibariyle burada ki hemşehrilerimizin yaşamını her zaman daha da yaşanır kılmak zorundayız” dedi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech