Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karaata güven tazeledi

36. Bölge Çanakkale Eczacılar

36. Bölge Çanakkale Eczacılar Odası Seçimli Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Geçtiğimiz dönem Başkanlık görevini yürüten Jale Karaata, tekrar Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

36. Bölge Çanakkale Eczacılar Odası Seçimli Olağan Genel Kurulu 22 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleştirildi. Divan Kurulu Heyet Seçimi ile başlayan Genel Kurulda Divan Kurulu Başkanı eski dönem Başkanı Çetin Türker olarak seçildi. Sonrasında Atatürk ve Şehitler için bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının okunmasından sonra Yönetim Kurulu faaliyet raporu slayt gösterisi şeklinde üyelere sunuldu. Gündem maddelerinin devamında Yönetim Kurulu gelir-gider raporları, Denetleme Kurulu raporları okundu. Ardından faaliyet raporu, gelir-gider raporu ve Denetleme Kurulu raporları ibra edildi. 2017-2018 yılı tahmini bütçesinin okunması, görüşülmesi ve onaylanması sonrasında aday tespitine geçildi.

2 yılda bir yapılan seçimlerde, önceki dönemin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Jale Karaata tekrar aday oldu. Buna göre tek liste olarak gidilen seçimde Yönetim Kurulu Başkan adayı Jale Karaata, üyeler Nevin Köyatası, Semih Balıkçı, Şeyma Bahar Varol ve Zeynep Çağıl Ertuğrul olarak belirlendi.

Dün sabah saat 09.00’da başlayan seçim sonrasında ise tek aday olarak seçime giren Jale Karaata kullanılan 193 oyun 110’unu alarak Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçildi.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech