Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Güncel

Altın kanatlar Çanakkale’de

Goldwing Club Türkiye isimli uluslararası motorcular derneği, 3. Geleneksel Türkiye buluşmasını Çanakkale’de gerçekleştirdi.

23 farklı ülkeden 200’ü aşkın motorla kentimize gelen Goldwing Club 4 günlük Çanakkale gezisinin son gününde kordonda ‘Leon’ isimli mekânın açılışına katıldı. Leon’un sahibi ve Goldwing Clup Türkiye’nin üyesi Kerem Uysal’ın daveti üzerine gelen motorcular antik kent ve tarihi yarımada gezilerinin ardından, geleneksel buluşmalarını Merkez’de sonlandırdı.

20 bini aşkın üyesi olan dernek geleneksel buluşmalarına her sene Nisan ayında başlıyor. Dernek üyesi Kerem Uysal; “Bu gibi etkinliklerin kent turizmine büyük destek sağlayacağına inanıyorum. Burada 400’e yakın üye var. Çanakkale’yi 4 gündür hep birlikte geziyoruz. Kendilerini Leon’a davet ettim, geldiler. Geleneksel buluşmalar diğer ülkelerde devam edecek.” dedi.

1983 Senesinden itibaren ülkemizde kurulan Gold Wing Motosiklet kulüpleriyle başlayan oluşum, 2013 senesinde resmi bir hüviyete bürünmüş ve Türkiye’de ilk Gold Wing Derneği kurulmuştur.

Dilek Akşen 

DİĞER VİDEOLAR

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech