Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sodadan gelen güzellik

Saçlarınız boya ve işlemler

Saçlarınız boya ve işlemler yüzünden sürekli güçsüz halde ve kırılıyor. Bu da yetmiyormuş gibi mat bir görünüme sahip ve sönük. Gün içerisinde belki de en çok uğraştığınız şey saçlarınız. Hatta bu bazen öyle bir noktaya geliyor ki dışarı çıkmak dahi istemiyorsunuz.Oysa saçlarınızın çok daha parlak ve güçlü olmasını sağlayacak doğal bir çözüm mevcut. Soda ile doğal bir saç bakımı gerçekleştirerek muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz.

Maden suyu sadece içildiğinde değil cilt ile temas ettiğinde de büyük bir yarar sahiptir. Soda ile cilt temizlemeyi artık hemen hemen hepimiz biliyoruz. Cildinizin çok daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayan bu işlemi saçınıza da uygulayarak aynı sonucu elde etmeniz mümkün hale geliyor.

Maden suyu içerdiği sodyum bikarbonat sayesinde tam bir güzellik mucizesi haline geliyor. Çok amaçlı olarak kullanabildiğiniz sodayı sadece düzenli olarak kullanmanız çok önemli. Aksi takdirde hemen her üründe ve bakımda olduğu gibi etkisini gösteremeyecektir.

Saçlarınız Uzamıyor Mu?

Hem uzun hem de güçlü görünen saçlar hemen her kadının hayalidir. Oysa saç uzatmak ne yazık ki sanıldığı kadar kolay değil. Yapılan her işlem ile kırılan saçları biraz daha toparlanabilmesi için kestirmeye mecbur kalan kadınlar, uzun saçlara anca uzaktan bakabilir hale geliyor. Saçlarınızın uzamasını ama aynı zamanda uzarken güç kaybına uğramamasını da istiyorsanız yapmanız gereken tek şey soda kullanmak olmalı.

Kepeklenmeyi Önlüyor

Saç derisi nemini kaybetmeye başladığında kepeklenme sorunu ile karşı karşıya kalıyor. Maden suyu saç derisinin nem dengesini korumaya yardımcı olarak kepeklenme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyor. Saçınızı yıkadıktan sonra maden suyu ile saçınıza masaj yapın. 5 dakika kadar bekledikten sonra saçınızı durulayın. Maden suyu saç diplerinizi güçlendirerek saçınıza gözle görülür bir hacim kazandıracaktır. Parlak ve güçlü saçlara kavuşmanız işte bu kadar kolay.

Saçlarınız ve cildiniz için kullanabileceğiniz bu maske sayesinde harika saçlara sahip olabileceksiniz.

2 kaşık soda

3 kaşık yulaf ezmesi

4 kaşık yoğurt

Tüm bu malzemeleri bir kap içerisinde karıştırın. Saçınıza ve cildinize uygulayın. Birkaç dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile durulayın. Kısa süre sonra farkı göreceksiniz.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech