Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eski başkanın eşinden Baro’ya anlamlı bağış

2015 yılında vefat eden

2015 yılında vefat eden Baro eski dönem başkanlarından Av. Dr. Hasan Sipahi’nin eşi Sevim Sipahi tarafından Çanakkale Barosu’na anlamlı bir bağış yapıldı.

Çanakkale’nin hukuk ve siyaset alanında tanınmış isimlerinden olan Av. Dr. Hasan Sipahi, 2015 yılında, 83 yaşında hayatını kaybetmişti. Eski Baro Başkanlarından olan Avukat Hasan Sipahi’nin eşi Sevim Sipahi ise önceki gün Çanakkale Barosu’na giderek kendisine ait olan bir daireyi Çanakkale Barosu’na bağışladı. Dairenin tapusunu kabul eden Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan ise Sipahi’nin eşine teşekkürlerini sundu.

“AVUKAT SİPAHİ’NİN İSMİ BARO’DA HER ZAMAN YAŞAYACAKTIR”

Başkan Şarlan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“09 Şubat 2015 tarihinde hayata veda eden meslek üstadımız önceki Baro Başkanlarımızdan Av. Dr. Hasan Sipahi’nin değerli eşi Sayın Sevim Sipahi, kendisine ait olan bir daireyi, Çanakkale Barosu’na bağışladı.

Sayın Sevim Sipahi’ye Baromuz adına sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyor, Merhum üstadımız Av. Dr. Hasan Sipahi’yi saygıyla ve özlemle anıyoruz. Av. Dr. Hasan Sipahi ismi Çanakkale Barosunda her zaman yaşayacaktır.”

Eylem Gözeldere

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech