Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şahin ekipleri göz açtırmıyor

Çanakkale Emniyet Müdürlüğüne bağlı

Çanakkale Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri kent merkezinde motosikletler üzerinde gerçekleştirdiği uygulamalara devam ediyor. 

Çanakkale Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli Şahin ekipleri kenttin farklı noktalarında bir çok uygulama ve denetimlerine devam ediyor. Bu kapsamda görevli Şahin ekipleri belirli periyotlarla kenttin araç trafiği yoğun olan noktalarında motosikletler üzerinde şok uygulamalarını gerçekleştiriyor. Şok uygulamaları kapsamında görevli Şahin ekipleri dün saat 14.00’da Cuma Pazarı kavşağında gerçekleştirdikleri uygulamada toplamda 70 motosiklet sürücüsünü kontrol ve denetime tabi tuttu. Ekiplerce durdurulan 70 motosiklet ve sürücüsüne 6.603 lira tutarında 36 cezai işlem uygulandı. 

Diğer yandan trafik yetkililerinden edinilen bilgiye göre 2017 yılında kontrol edilen 8 bin 800 motosiklet sürücüsüne normlar dışında egzoz kullanımı, evrak eksikliği, sürücü belgesiz araç kullanma, yaya yollarını kullanma ve kask kullanmama gibi trafik maddelerini  ihlalden 1.312.960 TL tutarında, 3.184 adet cezai işlem uygulanarak, 310 araç trafikten men edildi.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech