Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siyasilerden 19 Eylül Gaziler Günü mesajları

Kentin önde gelen siyasi

Kentin önde gelen siyasi aktörleri ve belediye başkanları 19 Eylül Gaziler Günü kapsamında mesaj yayımladı.

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu: “Gaziler Günü, canlarını bu aziz vatana adayan tüm gazilere kutlu olsun. Bizi bu mutlu günle onurlandıran tüm gazilerimize şükranlarımızı sunarız. Dün olduğu gibi bugün de, aynı inançla, bu aziz vatanın birliği ve bölünmezliğine ve milli değerlerine saldıranlara karşı her zaman kanımızı akıtmaya, canımızı feda etmeye hazırız.”

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar: “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e, Sakarya Savaşı’nın ardından TBMM tarafından Gazilik ve Mareşallik unvanın verilmesi ile her yıl 19 Eylül Gaziler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu vesileyle başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize esenlik ve huzurlu dolu bir ömür diliyor, minnet ve şükranlarını sunuyoruz.”

MHP İl Başkanı Hakan Pınar: “Gazilerimiz Türk milletine çok büyük hizmetler yapmış, ateşe adeta meydan okumuş, çetin şartlara korkusuzca göğüs germiş kahramanlar olarak hepimize emanettir. Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm milli mücadele kahramanlarına, şehitlere ve ebediyete intikal eden gazilere Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olan kahraman gazilerimizin gününü kutluyor, Cenab-ı Allahtan sağlık ve afiyetler diliyorum.”

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech