Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şoförler Odasından servis açıklaması

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı ile ilgili son günlerde gündeme oturan servis firmaları konusunda yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, geçtiğimiz hafta gazetemizde geniş yer ayırdığımız servis firmaları ile ilgili konularda bir basın açıklaması yaptı. Başkan Demir açıklamasında haberleri takip ettiğini ifade ederek; “Bizlerin önerileri, Okul Aile Birlikleri bir tur firması ile anlaşabilir. Anlaşırken tüm servis firmalarından da teklif alarak anlaşma yaparsa çok daha şeffaf olur ve bunun arkasında başka şeyler aranmaz. Diğer firmalar da reklam afişlerini okul bahçe duvarlarına asabilmelidir. Çünkü bizler hizmette yarış yapmamız gerekiyor, okul bahçe duvarlarına tek firma reklamı astırılır ise hizmette yapılacak olan yarış engellenmiş olur. O zaman bunun arkasında başka şeyler aranır. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafında Okul Müdürlüklerine gerekli uyarıların yapılarak, bütün servis firmalarının reklam afişlerinin okul bahçe duvarlarına astırılmasının daha şeffaf hizmet yarışı olacağı kanısındayız.” dedi.

BAŞKAN, SERVİS TARİFESİNİ AÇIKLADI

Servis tarifleri hakkında da bilgilendirme yapan Başkan Demir; “30.06.2017 tarih ve 06 sayılı karar ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimiz tarafından onanıp, Odamızın tarafından esnafımıza verilen servis tarifesi, Tek Servis 180,00.TL, Sabah-Akşam 220,00.TL, Sabah-Öğle-Akşam 240,00.TL Etüte Kalırsa 30,00.TL, Kardeş İndirimi %10 dur.” dedi.

Başkan Demir sözlerine; “18 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının, esnafımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diler, kazasız ve sorunsuz bir eğitim ve öğretim yılı geçirmemizi temenni ederim.” mesajı ile son verdi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech