Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

1. Umurbey Streetball Turnuvası Bitti

11 Eylül Pazartesi akşamı

11 Eylül Pazartesi akşamı Çağlar Kaynak Basketbol Sahası’nda başlayan 1. Umurbey Strettball basketbol Turnuvası, oynanan final müsabakalarının ardından şampiyonların belirlenip, ödüllerinin verilmesiyle son buldu.

Bu yıl birincisi düzenlenen Umurbey Streetball basketbol turnuvası gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. 11 Eylül Pazartesi akşamı başlayan turnuvanın maçları Çağlar Kaynak Basketbol Sahası’nda oynandı. Turnuva 15 Eylül akşamı oynanan final müsabakaları ile son buldu. Yetişkin yaş grubunda turnuva şampiyonu Cafe Du Port takımı olurken, 13-15 yaş grubunda ise Waffle Art takımı ipi göğüsleyen taraf oldu.

Turnuva sonunda görüşlerini aldığımız müsabakaların organizatörlüğünü üstlenen Umurbey Belediyesi Başkanı Sami Yavaş, “Güzel ve heyecanlı geçen bir turnuva oldu. Son oynanan final müsabakasında boy gösteren tüm sporcular bizim takımın oyuncularıydı. Kıran kırana geçen bir final maçı oldu. Tüm katılımcı arkadaşları kutluyorum. İlk turnuvamımızı böyle kazasız belasız atlattığımız için mutluyum. Sürçü lisan ettiysek kusura bakılmasın. İnşallah daha iyilerini de yapacağız. Benim çok hoşuma giden bir turnuva oldu. İnşallah izleyenler içinde öyle olmuştur.” dedi.

13-15 yaş grubunda şampiyon olan Waffle Art takımının sporcuları final müsabakası yaptıkları, Posedion takımının sporcuları ile Çanakkale Koleji’nde 1. sınıftan beri aynı sınıfta okudukları için ve güzel bir turnuva geçirdiklerini belirttiler. Yetişkin yaş gurubunda şampiyonluğu göğüsleyen Cafe Du Port ekibi oyuncuları ise hediye töreninin ardından, “Turnuva bizim için çok güzel geçti. Umurbey Belediyesi’ne basketbola bu şekilde destek verdikleri için çok mutlu olduk. Umurbey Belediyesi Başkanı Sami Yavaş’a çok teşekkür ediyoruz.” dediler.

Aslı Yıldız

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech