Siyasilerden Kurban Bayramı mesajları

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kentin önde gelen siyasi önderleri ve kurum müdürleri Kurban Bayramını kutlamak amacı ile mesaj yayınladı.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı: Milli ve kültürel değerlerimizin yoğun olarak hissedildiği kardeşlik duygularımızın pekiştiği bu özel günleri anlamına uygun bir şekilde yaşamak ve yaşatmak hepimizin üzerine düşen görevlerdendir. Mübarek Kurban Bayramını aile, dost ve yakınlarımızla geçirmek için çıktığımız yollarda güvenlik içinde seyahat edebilmek ve sevdiklerimize kavuşabilmek için trafik kurallarına lütfen uyalım.  Her sene kurban Bayramlarında yaşadığımız acıların tekrarlanmaması için ‘Frene Değil Kurala Güvenelim.’Kurban Bayramı tatili boyunca yetkililer tarafından yol güvenliği için alınan her türlü tedbire riayet edilmesi, sürat yapılmaması ve kural ihlali yapılmaması güvenli mutlu ve huzurlu bir bayram geçirilmesi için önem arz etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle; hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür eder, tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayram’ını kutlar, vatanımıza milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.”

AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan: Kurban Bayramı, Rabbimizin bizlere vermiş olduğu nimetlerden dolayı bir teşekkürdür. Kurban, cömertliktir, Kurban, dayanışmadır, yoksulların sevindirilmesidir. Yakın coğrafyamızda yaşanan üzücü olaylar bayrama buruk girmemize vesile olmaktadır. Son günlerde gündemde olan Arakan’da yaşanan olaylar bizlere bir kez daha dünya düzenini göstermiştir. Ülkemizde ve İslam coğrafyasında hissedilen bayram havasının tüm Dünya’ya yayılmasını dileriz. Bu bayramda kurban hisselerimizden ihtiyaç sahiplerine ayırmayı ihmal etmeyelim. Bu duygu ve düşüncelerimle tüm hemşerilerimin ve İslam coğrafyasının Kurban Bayramının mübarek olmasını dilerim. Tatil boyunca ‘Frene Değil, Kurallara Güvenmemiz’ gerektiğini unutmamalıyız.”

 Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan: “Bayramlar toplum olarak birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularının en yoğum yaşandığı sevgi, saygı ve hoşgörünün zirveye çıktığı en önemli günlerimizdir. Huzurun tüm yaşantımıza yayıldığı bir dünya özlemiyle, siz değerli hemşerilerimizin Kurban Bayramını kutlar, en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu: “İslam toplumlarında ve ülkemizde yaşanan tüm sıkıntıların sona ermesi umuduyla, değerli halkımızın ve tüm İslam ülkelerinin mübarek Kurban Bayramını kutlar, daha nice bayramlara ulaşabilmek temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.”

GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu: “Mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle, herkesin birbirini sevmesinin ve anlamasının, değerlerine saygı göstermesinin önemini bir kez daha vurgulamakta fayda görüyorum. Tüm Çanakkaleli vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramını kutluyor, ülkemize ve tüm İslam âlemine barış, huzur, sağlık, sıhhat, mutluluk ve refah getirmesini temenni ediyorum.”

Haber Merkezi


abdurrahman-kuzu bülent öz bülent turan Çanakkale orhan-tavlı Ülgür Gökhan volkan uslu Bu haber 30/08/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 723 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com