Bu çukur ne zaman kapanacak?

Cevatpaşa Mahallesi Tuna Sokak’ta Kocatepe Cami önünde bir çalışma için açılan çukur, çalışmanın ardından alelade bir şekilde parkeleri döşenmeden kapatılınca mahalleli duruma tepki gösterdi.

Şehirde meydana gelen temiz su veya kanalizasyon borusu patlakları Çanakkale Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince onarılıyor, bakım ve onarım sonrası açılan çukurlar ise tekrar kapatılıyordu. Patlağa ulaşmak için kazılan sokak, parke taş ise işlem bittikten sonra parkeler de hemen döşeniyor ve herhangi bir mağduriyetin yaşanmasına ihtimal bırakılmıyordu. Ancak bu defa farklı oldu. Cevatpaşa Mahallesi Tuna Sokak’ta Kocatepe Cami önünde açılan çukur, toprakla alelade bir şekilde kapatıldı ama yolun parkeleri 1 haftadır döşenmedi. Durum böyle olunca da mahalleliden tepki geldi.

1 HAFTADIR ÇALIŞMA YOK 

Vatandaşlar; “Bu çukurun Kayserili Ahmet Paşa Caddesinde veya Demircioğlu Caddesinde bu şekilde bir hafta boyunca parkeleri döşenmeden açıkta kalması mümkün müdür? Oralarda gerekli çalışma yapılıyorsa burada neden yapılmıyor? Bu çukur ne zaman kapanacak?” diyerek duruma tepki gösterdi. Çukurun etrafında irili ufaklı taşların, sokaktan geçen araçların tekerleklerinden fırlayıp birine zarar vermesi ise an meselesi. Sokaktan geçen araçlar ise çukurdan kaçmak için büyük çaba gösteriyor.

Engin Ören Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com