Turan’dan Emniyete Gece Ziyareti

Çanakkale’deki köy ziyaretlerinin ardından Lapseki ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret eden AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, polis memurları ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile “Facetime” üzerinden görüştü.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’deki köy ziyaretlerinin ardından sürpriz ziyaret yaptığı Lapseki ilçe emniyet müdürlüğünde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile “Facetime” üzerinden görüştü. Bir dizi ziyaret ve inceleme için Çanakkale’deki evinde bulunan Turan, gün boyu yaptığı köy temaslarının ardından Lapseki ilçesine geldi. Eve gitmeden önce aracını durdurarak gece 01:00’de Lapseki İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelip sürpriz ziyarette bulunan Turan, burada görevli memurlarla sohbet etti.

Sohbet esnasında polis memuru Gökhan Çınar, Bülent Turan’a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştüklerinde kendisine selam ve saygılarını iletmesini talep etti. Turan, bunun üzerine Bakan Soylu’ya mesaj gönderdi. Mesajı alan Soylu, Bülent Turan’ı “Facetime” üzerinden görüntülü arayıp kendisi ve polis memuru Çınar ile sohbet etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Gökhan Çınar ile görüşen Süleyman Soylu, emniyet müdürlüğünde mesaide bulunan personele de selamlarını iletti.

Haber Merkezi

 , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.