Zayıflamak isteyen buraya!

B- Fit Yaşam ve Sağlık Merkezi sahibesi Özge Berkit ile Diyetisyen Begüm Aygündüz ortak bir çalışmaya imza atarak kilo verme yöntemleri konusunda kadınları bilgilendirdi. 

Diyetisyen Begüm Aygündüz, Spor Eğitmeni Özge Berkit ile birlikte ortak bir çalışmaya imza attı.  Kadınlar için ücretsiz gerçekleştirilen çalışmaya B- Fit Yaşam ve Sağlık Merkezi kapılarını açtı. Diyetisyen Aygündüz, çalışmaya katılan kadınları beslenme düzeni, kalıcı kilo verme, sağlıklı beslenme, zinde kalma konularında bilgilendirdi.

Spor Eğitmeni Özge Berkit ise; doğru spor yapma, kilo yönetimi, vücudunu tanıma konularında deneyimlerini kadınlarla paylaştı.

Bilgilendirme çalışması, geçtiğimiz hafta Cuma akşamı B- Fit Yaşam ve Sağlık Merkezi Cevatpaşa Şubesi’nden gerçekleştirildi. Tüm katılımcılara açık olarak gerçekleştirilen çalışma önümüzdeki süreçte de devam edecek.

Diyetisyen Aygündüz; “Spor ve beslenme düzeni, verilen kilonun korunması için en doğru yöntemdir. diyet bir matematiktir ve bu matematiği çözdükten sonra herkes kendi programını bilimsel çerçevede kalarak hazırlayabilir. Kulaktan dolma bilgiler ile zayıflamaya çalışmak ve kilo kontrolünü sağlamak doğru değildir ve sonuç vermez. Her vücudun ihtiyacı olan şey başkadır. O yüzden önce analiz yapmak oldukça önemlidir.” dedi.

B-Fit Sağlık ve Yaşam Merkezi sahibesi Spor Eğitmeni Özge Berkit ise “Hangi yöntemle kilo verilme tercih edilirse edilsin, önemli olan onu koruyabilmektir. Bu kişiye hem maddi hem de manevi kazanç sağlar. Biz de sağlık sektörüne hizmet eden 2 kurum olarak kilo yönetimi eğitimleriyle sezonu başlattık. Bizleri sosyal medyadan takip ederek etkinliklerimize tüm Çanakkale kadınları katılabilir.” diyerek bu güzel projenin altina attığı imzadan mutluluk duyduğunu belirtti.

Katılımcı kadınlar da memnuniyetlerini belirterek, devamını da görmek istediklerini belirttiler.

Dilek Akşen, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.