Köylü ile el ele

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, İl Başkanı Yeşim Karadağ ve parti teşkilatı ile birlikte köyleri gezmeye, köylüyü dinlemeye hız kesmeden devam ediyor.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, ziyaret programları kapsamında Çanakkale Merkeze bağlı Serçeler Köyüne uğrayarak açılışlara katıldı. Serçeler köyünde yapımı tamamlanan Sosyal Tesis ve Düğün Salonu açılışını gerçekleştirdi. Ardından Dörtyol/Işıklar köyünü ziyaret ederek köy sakinleriyle kahvede çay sohbetinde bulundu. Açılış esnasında AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, il genel meclis üyeleri ve partililer eşlik etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, yapmış olduğu konuşmada her fırsatta köylerimizi ziyaret etmeye gayret gösterdiklerini belirtti. Turan’ın ziyaret ve açılışlarda gelen talepleri hızlı bir şekilde muhataplarına ileterek çözüm bulması dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal Tesis ve Düğün Salonu açılışında konuşan Turan,”Köylerimize değer veriyoruz. Bu topraklar bizler için kıymetli. Köylerimizin alt yapı ve üst yapı sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Son zamanlarda birçok yerde köyden kente göç var. Bu anketlerle gözler önüne seriliyor. Bizim burada ki amacımız kentlerden köylere göçü yakalamak. Şehir merkezinde ne varsa köylerde de onun olmasını istiyor ve bunun için çalışıyoruz. Bugün burada böyle güzel ve büyük bir yapının yapılması bunun en büyük örneğidir. Bu tarz örnek yapıların tüm köylerimizde olması için çalışacağız” dedi.

Köylere müjde veren Turan,”Muhtarımızla konuşurken yan tarafa yapımı devam eden halı saha ve gölet sorunundan bahsetti. Halı sahanın eksik kalan bir kaç işi olduğunu belirtti. İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Abdullah Bey burada. Kendisi notlarına aldı Pazartesi hemen tamamlıyoruz. Gölet için DSİ Müdürümüz ile görüşeceğiz, gerekli takibi yapacağız. Aynı zamanda muhtarımızla konuşurken köyümüzde çocuklarımız için oyun grubu ve sizler için spor aletlerin eksik olduğunu tespit ettik. Çan Belediye Başkanımız Abdurrahman Kuzu oyun grubu ve spor aletlerinin teminini ve yapımını üstlendi. En kısa sürede kendisi burada sizlerin kullanımına sunacak. Burası bizleri yalnız bırakmıyor. Her zaman sahip çıkıyor. Bizde sahip çıkmaya ve buranın ihtiyaçlarını, taleplerini yerine getirmeye gayret gösteriyoruz” şeklinde ifade etti.

Haber Merkezi


ak parti akp-çanakkale-il bülent turan yeşim karadağ Bu haber 20/08/2017, Pazar günü yayınlandı, 274 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com