Kıraç Müzikseverleri Coşturdu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Umurbey’de düzenlenen Uluslararası Havacılık Festivali ‘Troy Air Fest’te ikinci akşam sahne alan rock ve pop müziğin güçlü ismi Kıraç, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Umurbey’deki Uluslararası Havacılık Festivali  ‘Troy Air Fest’ in 2’inci gününde sahne alan Kıraç, muhteşem bir performansla izleyenleri adeta coşturdu. Kıraç bugüne kadar yaptığı müzik albümlerindeki en güzel şarkılarla ve harika bir sahne performansıyla kendini dinlemeye gelen müzikseverlere güzel bir gece yaşattı. Kıraç şarkılarını söylerken, onu dinlemeye gelen müzikseverlerin şarkılara eşlik etmesiyle renkli görüntüler ortaya çıktı. Kıraç bazı şarkılarında flüt performansı ile de dinleyenlerin kulaklarının pasını sildi. Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş konser devam ederken sahneye çıkarak Kıraç’a çiçek ve Çanakkale’nin simgesi Truva Atı maketi hediye etti. Başkan Yavaş; “Yarın benim doğum günüm. Eşim, doğum günüm için sizden ‘Endamın Yeter’ isimli şarkıyı istiyor” dedi. Kendisine hediye edilen Truva Atı maketi için sevincini dile getiren Kıraç; “Evde Truva Atı maketi yoktu. Bunu evde başköşeye koyacağım. Çok teşekkür ederim” dedi.

Hediye takdiminin ardından konsere kaldığı yerden devam eden Kıraç, 2 saate yakın süre sahnede kalarak kendini izlemeye gelen müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Engin Ören

 


Çanakkale kıraç konser pop-müzik rock-müzik troy-air-fest Bu haber 20/08/2017, Pazar günü yayınlandı, 195 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com