Liderlik Kampı’nda sertifika töreni

Çanakkale Belediyesi tarafından kentimizde öğrenim gören 13 yaş grubu 50 başarılı öğrenciye yönelik düzenlenen Liderlik Kampı, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü gerçekleştirilen sertifika töreni ile son buldu.

Kentimizde öğrenim gören 50 başarılı öğrenciye yönelik düzenlenen Liderlik Kampı gerçekleştirilen sertifika töreni ile son buldu.

2 gün boyunca Parion Otel’de devam eden eğitimleri başarı ile tamamlayan öğrenciler, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ve ailelerin de katılımı ile düzenlenen törende sertifikalarını aldılar. Tören, program Liderlik Kampı eğitmenlerinden Öğr. Gör. Arzu Bayındır’ın açılış konuşması ile başladı. Bayındır, konuşmasında 2 gün boyunca düzenlenen eğitimler hakkında bilgiler verdi. Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ise törende yaptığı konuşmada, Belediye olarak çocukların eğitimi için yapılan her projeye katkı sunduklarını ve sunmaya da devam edeceklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından Liderlik Kampı eğitmenleri ve öğrencilerine katılım sertifikaları verildi. Sertifikalarını alan öğrenciler tören sonunda eğitmenleri ile birlikte “Bir Başkadır Benim Memleketim” ve “İzmir Marşı”nı söyledi. Sertifika töreni, kesilen pastanın ardından düzenlenen kokteyl ile sona erdi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.