Hortum patlayınca yarıda kaldı

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin basınçlı yol yıkama aracı ile kordonu temizleme çalışması hortumun patlamasıyla başlamadan sona erdi.

Kordon bölgesinde basınçlı yol yıkama aracı ile yerleri yıkamak isteyen Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına başladığı anda basınç makinesi ile su tabancası arasındaki boru patladı. 3 adet vakumlu temizlik aracı bir de basınçlı yol yıkama aracı ile Polis Evi önünden başlayarak Kordon bölgesinde kapsamlı bir temizlik çalışması yapmayı hedefleyen Belediye ekipleri, patlayan hortum nedeniyle çalışmayı başladığı gibi sonlandırmak zorunda kaldılar.  O anda yaşanan bir diğer talihsiz olay ise çalışma esnasında oradan geçmekte olan bir kadının, patlayan hortumdan fışkıran su ile ıslanması oldu. Talihsizliklerle dolu temizlik çalışmasına vakumlu araçlarla devam edildi.

Engin Ören

 


basınçlı-yol-yıkama-aracı Çanakkale Belediyesi hortum kordon temizlik temizlik-çalışmaları temizlik-işleri-müdürlüğü Bu haber 18/08/2017, Cuma günü yayınlandı, 120 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com