GESTAŞ’tan yıldız oyuncuya jest

Çanakkale Boğazgücü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın sponsorluğunu bu yıl da devam ettirecek olan GESTAŞ Deniz Ulaşım, takımın yıldız oyuncusu Davut Çalışkan’a yeni bir tekerlekli sandalye hediye etti.

GESTAŞ, takımın 2. Lig’den, 1. Lig’e yükselmesinde büyük pay sahibi olan, takımın skorer oyuncusu Davut Çalışkan’ın eskiyen tekerlekli sandalyesini daha ergonomik ve spora elverişli olan yeni bir modeliyle değiştirdi. Milli formayı da terleten Davut, GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu’nun makamında gerçekleşen takdim töreninde desteklerinden dolayı GESTAŞ ailesine teşekkür etti. Tekerlekli sandalyenin kalitesinin yaptıkları sporda çok büyük önem teşkil ettiğini dile getiren oyuncu, “Futbolcunun bacakları neyse, bizler için de tekerlekli sandalye o demek. Yeni sezonda yeni tekerlekli sandalyeyle daha çok sayı atacağım” ifadelerini kullandı.

GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu da, hem Çanakkale Boğazgücü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na hem de Davut Çalışkan’a başarılı bir sezon diledi; hep birlikte Süper Lig’e yükselmeleri temennisinde bulundu

Haber Merkezi, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com