ÇTSO’dan üyelerine online eğitim

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), üyelerine, iştiraki olduğu Trakya ABİGEM A.Ş. işbirliği ile ücretsiz online eğitim alma imkanı sunacak.

ÇTSO’nun üyelerine sunduğu online eğitim hizmetine “www.abigemakademi.com” web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat ulaşılabilecek. ÇTSO üyeleri diledikleri zaman sisteme dahil olabilecekler ve ister telefondan, ister tabletten veya bilgisayardan eğitimlere ulaşabilecekler. Site üzerinden, temel işletme yönetiminden kişisel gelişime kadar çeşitli konularda eğitim alabilecek olan Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri her bir eğitim modülünü tamamladıklarında e-sertifika almaya hak kazanacaklar.

“Kişisel gelişime katkı sağlanacaktır”

ÇTSO’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Üyelerimiz, çalışanlarının eğitimi gibi hem zaman hem maliyet gerektiren zorluklarla baş etmek zorunda kalmadan eğitimlere kendilerinin belirleyecekleri zaman dilimlerinde katılabileceklerdir. Bu sayede,  üyelerin iş hayatında öne çıkmaları, yaptıkları iş ve işlemlerin teorisini pratik olarak öğrenmeleri ve uygulama için ön çalışma yapmaları için kişisel gelişime katkı sağlanacaktır. Üyelerimizin eğitime başlamaları için Odamız tarafından kendilerine cep mesajı ile gönderilen parola ile siteye girdikten sonra yalnızca adı-soyadı ve çalıştığı işletme ile ilgili bilgilerini belirtmeleri yeterli olacaktır. İlk etapta, 50 başlıktan oluşan e-eğitim konuları gelecek zamanlarda daha da genişletilecektir. Üyelerimize hayırlı olmasını diler, online eğitim sistemimizden yararlanmaya davet ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Haber Merkezi, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.