Biga Belediyesi’ne son üç yılda otuz araç

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga’nın son 3 yılda yaşadığı değişim ve gelişimlere bağlı olarak Biga Belediyesi’nin iş yükü ve çalışma temposunda da büyük artış yaşanıyor.

İşleri sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için İsmail Işık ve ekibinin yönetimindeki Biga Belediyesi’nin araç filosu büyümeye devam ediyor. Son 3 yılda Biga Belediyesi araç filosuna toplam 30 araç kazandırıldı.

Son olarak 1 adet Hidromek marka iş makinası (lastikli ekskavatör), 1 adet Renault Trafik ve 2 adet Renault Kango araç Biga Belediyesi araç filosuna dahil edildi. Son 3 yılda Biga Belediyesi araç filosuna toplam 30 araç kazandırıldı.Biga Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen araçların teslim alındığı törende dua okundu, kurban kesildi. Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, iş makinasına çıkarak fotoğraf çektirdi. Tören sonrası konuşan Biga Belediye Başkanı Işık; “İşlerimizi yetiştirebilmek ve kentlimize daha iyi koşullarda hizmet verebilmek için araç filomuzu da büyütmeye devam ediyoruz. Dolayısıyla Biga halkının kazancı bu. Borçlu belediye eleştirilerini yapanların ne denli art niyetli olduklarını gösteren bir durum bu. Bugün de 1 iş makinası ve 3 araç daha eklendi filomuza. Borcunu ödeyemez durumda olan belediye iş makinası alabilir mi! Biz Bigalı hemşehrilerimiz için daha çok çalışmaya, daha çok üretmeye devam edeceğiz. Masa başından bizi yerenlere değil, gerçekten eleştiri getirenleri ciddiye almaya; Biga için her zaman daha iyisini yapmaya devam edeceğiz. Bu araçların Biga’mıza ve Biga Belediyesi’ne hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi


biga belediyesi biga-belediye-meydanı Çanakkale çanakkale-gündem çanakkale-haber filo hidromek-iş-makinası ismail ışık renault-trafik Bu haber 17/08/2017, Perşembe günü yayınlandı, 152 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com