Nerede o eski sinemalar!

 

Çanakkaleliler Özgürlük Parkında düzenlenecek Açık Hava Sinema Geceleri ile bu yılda nostaljiye doyacak. Özgürlük Parkı’nın eşsiz manzarası, patlamış mısır ve gazoz bu nostalji rüzgarına eşlik edecek.

Çanakkale Belediyesi tarafından Özgürlük Parkı’nda düzenlenen Açık Hava Sinema Geceleri bu yıl da devam ediyor. Kentliler, eski ve yeni Türk filmlerinin sıcak atmosferini Açık Hava Sinema Gecelerinde birlikte yaşayacak.

Nostalji gecelerinin ilk filmi Türk sinemasının unutulmaz eserlerinden “Mavi Boncuk” filmi ile olacak. Usta Yönetmen Ertem Eğilmez’in yönettiği ve başrollerini Minur Özkul, Kemal Sunal, Tarık Akan, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Halit Akçatepe ve Emel Sayın’ın paylaştığı film 18 Ağustos 2017 Cuma günü Özgürlük Parkı’nda gösterime sunulacak

19 Ağustos Cumartesi günü ise ünlü komedyen Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve aynı zamanda başrolünü üstlendiği “Olanlar Oldu” filmi gösterilecek. Hakan Algül’ün yönettiği filmde Ata Demirer’e ünlü oyuncular Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon ve Recep Renan Bilek eşlik ediyor.

Haber Merkezi

 , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com