Siz Beni Dava Edin

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar sosyal medya hesabından yaptığı çarpıcı açıklamalarını sürdürüyor. Pınar, yeni devlet hastanesi konusunda “Tarihe not düşüyorum; Yeni Devlet Hastanesinin zemini yatay atımlı erozyon tehdidi altında mı, proje aşamasında bu biliniyor muydu, dönemin Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın itirazına rağmen niye ısrarla o bölgeye yapıldı. Hastane civarında proje aşamasında kimler arazi alıp proje hayata geçtikten ve inşaat başladıktan sonra bu arsaları sattı ve milyonlarca lira rant elde etti? Açıldıktan sonra İntepe Viyadüğü gibi hastalar içerisindeyken erozyon sebebiyle çökerse bunun vebalini kim ödeyecek… ( İntepe Viyadüğü konusunda PERİNÇEK hocadan çok önce ilk uyarıyı biz yapmıştık- meraklısı Google amcaya İntepe Viyadüğü Hakan PINAR yazabilir) dedi.

İddialar çok ciddi…

O iddiaların karşılığında ‘ öyle değil böyle’ diyen ilgili-yetkili yok…

Hakan Pınar’ın açıklamaları devam ettikçe ‘bazı’ çevreler rahatsız olmuş ki; ‘ dava etme’ konusu gündeme gelmiş.

Konunun temeline bakarsak hukuk devletinde dava açma süreci ve mahkemenin karar vermesi ardından çıkan kararın uygulanması esastır. İnsanlar yol ortasında hakaretlerle, silah, bıçak çekmelerle haklı-haksız ayırımını yapmaya çalışmaz sonuçta.

Güzel ülkemde böyle mi oluyor?

Soru bu..

Siz ne derseniz deyin MHP İl Başkanı Hakan Pınar çarpıcı iddialarına gelen tepkilerine diyor ki;

“Paylaşımlarımla ilgili her Kuruma Mahkeme yolu açıktır, hattı zatında bu beni mutlu eder, siz beni dava edin ben de Hâkim huzurunda belgeleri koyayım, ne güzel İstanbul haydi hodri meydan”

Bu mudur?

Budur…

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com