Uludağ Elektrik’ten Pratik Yetkili İşlem Merkezleri

Limak Uludağ Elektrik tarafından Çanakkale’de hizmet verecek Küçükkuyu, Biga ve Gökçeada Pratik İşlem Merkezi (YİM) açılışı yapıldı.

Limak Uludağ Elektrik haber bültenine göre; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yatırımlarını müşterileriyle buluşturan Limak Uludağ Elektrik, Çanakkale’de Yetkili İşlem Merkezini (YİM) hizmete açarak, ulaşılabilirlik anlamında önemli adımlar attı.

Limak Uludağ Elektrik Küçükkuyu, Biga ve Gökçeada’da faaliyete geçirdiği Pratik İşlem Merkezi açılışlarına, Biga AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, TSO Başkanı Şadan Doğan, Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, CHP İlçe Başkanı Mehmet Güneşhan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Taşkın, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Pratik İşlem Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yavuz, protokol ve davetliler katıldı.

Limak Uludağ Elektrik Pratik İşlem Yetkili İşlem Merkezi açılışlarında konuşan Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; “Amacımız hizmetlerimizin daha hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerimize ulaşmasını sağlamak. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimizin evlerine en yakın noktaya götürmek için çalışıyoruz. Yatırımlarımızı da bu yönde hayata geçiriyoruz. Yeni yıl ile birlikte hizmet verdiğimiz bölgede birçok YİM’i müşterilerimizle buluşturduk” diye konuştu.

Aytac; müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, müşterilerin herhangi bir bedel ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabildiklerini söyledi.

Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale olmak üzere bölgelerinde 100’ün üzerinde Müşteri İşlem Merkezi bulunduğunu kaydeden Aytac, “Bu yıl hizmet alanımızı YİM’lerle daha da genişletiyoruz. YİM’lerde müşterilerimiz daha konforlu, ferah mekanlarda işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapacaklar” dedi.

Aytac, YİM’ler aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 2400 kWh ve üzerinde (aylık 81 TL üzeri elektrik faturası ödeyen) serbest tüketiciler için indirimli elektrik ve avantajlı tarifelerinden (konut, işyeri ve sanayi) Limak Uludağ Elektrik “Yuvam Güvende” kampanyasından yararlanabileceklerini dile getirdi. Aytac; ayrıca müşterilerin, YİM’den gerçekleştirilebilecek tüm işlemleri Limak Uludağ Elektrik resmi web sitesi limakuludag.com, sayfası üzerindeki online işlem merkezi üzerinden yapılabileceğini sözlerine ekledi.

 , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com