Parti ayrımı yapmadan hizmet

Parti ayrımı yapmadan hizmet

Gelibolu’da katıldığı cenaze töreni sonrası esnafı gezen AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar ile bölgenin sorunlarına yönelik konuştu.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Bizlerin hizmet anlayışında hiçbir zaman siyasi parti ayrımı düşüncesinin yeri olmadı. Her zaman Çanakkalemiz için en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gelibolu AK Parti teşkilat üyesi Hikmet Çorbacı’nın annesinin cenaze törenine katıldıktan sonra çevre esnafı ziyaret ederek, Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, Kavak Belediye Başkanı ve AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı ile beraber bölge sorunları hakkında toplantı yaptı.

Esnaf ziyaretleri esnasında sorunları tek tek not alan Turan, “Esnaflarımız bizim için değerli… Elimizden geldiğince programlarımız kapsamında kendilerini ziyaret etmeye, bir bardak çaylarını içmeye gayret gösteriyor, sorunlarını dinliyoruz. İktidara geldiğimiz ilk günden itibaren esnaf dostlarımızın şartlarını daha da iyileştirmek için çalışıyoruz. Zaman zaman kredi kolaylığı, borçları erteleme ve vergi muafiyeti gibi düzenlemeler getiriyoruz. Onlar bizim önemli, kıymetli. Bu anlamda şartların iyileşmesini el birliği ile sağlamak adına elimizden geldiğince bir araya gelerek sorunları ortak akıl ile masaya yatıyor, çözüm yollarını arıyoruz” dedi.

Gelibolu ziyareti kapsamında bölge sorunlarını da ele alan Turan, Gelibolu Belediye Başkanı, Kavakköy Belediye Başkanı ve AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı ile beraber de geniş bir toplantı yaptı. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Turan,”Bizlerin hizmet anlayışında hiçbir zaman siyasi parti ayrımı düşüncesi yer almadı. Kendimizi bu topraklara hizmet etmek adına borçlu bildik. Bugün de Gelibolu Belediye Başkanı, Kavakköy Belediye Başkanı ve AK Parti Gelibolu İlçe Başkanımız ile beraber bölge sorunlarını geniş bir toplantı ile ele aldık. Çokal barajı başta olmak üzere çeşitli sorunları masaya yatırdık. En kısa sürede çözüm yollarını hayata geçireceğiz. Bizler bu şehri seviyoruz” diye ifade etti.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com