Belediyenin Parası Boşa Akıyor

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Devlet Hastanesi girişindeki caddede meydana gelen su patlağı ile Çanakkale Belediyesi’nin Pazar gününden beri ilgilenmediği iddia ediliyor.

Hemen her gün şehrin farklı yerlerinde meydana gelen su patlaklarına Çanakkale Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerinin müdahale ettiğini görmeye alışmıştık. Ancak iddia edilene göre bu defa Pazar gününden beri mevcut olan su patlağına Su ve Kanalizasyon ekiplerinin müdahale etmediği yönünde vatandaş tepki gösteriyor. Çanakkale Devlet Hastanesi giriş kapısının yaklaşık 3 metre kadar ilerisinde yolun ortasından çıkan su için bölge esnafı Çanakkale Belediyesine en az 10 kez haber verdiğini ancak hiç kimsenin ilgilenmediğini belirtti.

Yer altından yavaş yavaş yola akan suyun temiz su borusunda meydana gelen patlaktan dolayı olduğunu belirten bölge esnafı “Çanakkale Belediyesinin, doğal olarak Çanakkaleli vatandaşların parası burada yerlere akıyor” diyerek tepki gösterdi. Pazar gününden bu yana cadde üzerine su sızdığını belirten esnaflar, aradan geçen 5 günde tonlarca akan su için sürekli ihbar yapılmasına rağmen kimsenin ilgilenmemesinden dolayı tepki gösterdi.

Engin Ören


Bu haber 09/08/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 85 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com