Ailem Olur musunuz?

Çanakkale’de bir hayvansever bakmakta olduğu kediye başka birini sahip edindirmek için hazırladığı enteresan bir ilanı otobüs duraklarına astı.

Bakmakta olduğu bir kedi, bakmakta olduğu diğer kedilerle anlaşamayınca bu kediye başka bir sahip arayışına koyulan Çanakkaleli hayvansever hazırladığı enteresan bir ilanı şehirdeki bazı otobüs duraklarına astı.

Hayvanseverin kedinin ağzından hazırlanmış şekilde düzenlediği ilanda şunlar yazıyor; “Benim ismim Paşa. Bal rengi sürmeli gözlü dünya yakışıklısı bir oğlanım. Sokaklarda doğduğum için doğum tarihimi bilmiyorum ama beni bulan ve kırık olan ayağımı ameliyat ettiren annem, şimdilerde 10-11 aylık olduğumu söylüyor. Çok küçükken kedi annemden ayrıldım ve sonra sokaklarda bacağım kırıldı. İnsan annem beni bir benzincide kırık ayağımla arabaların arasında kaçmaya çalışırken buldu. Kısırlaştırma ameliyatımı oldum, aşılarım tam, kuru mama yiyorum ve kum terbiyem var. 3 ay geçici bir evde, 2 ay da beni önce isteyen sonra kendi özel sebeplerinden dolayı vazgeçen bir ailenin yanında kaldım. Şimdi anneme geri döndüm. Annemin 3 kedisi daha olduğundan ve ben diğer kedilerle anlaşamadığımdan beni bir odada ayrı tutmak zorunda kalıyor. Her zaman onunla olamıyorum ve yalnız bir odada sıkılıyorum. Beni çok sevmesine rağmen söylediğim sebeplerden beni tek kedi olacağım, bir odada hapis kalmayacağım, bahçeye çıkmaktan hoşlandığım için tercihen bahçeli evde oturan ve beni çok ama çok sevecek bir aileye vermek istiyor. Siz o aile olabilir misiniz? Ne tırmalama ne ısırma huyum var. Oyuncu, sizi çok seven mutluluk kaynağınız olmaya hazırım.”

Engin Ören

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com