Kurt Siyasetçiden Kötü Haber

Kurt Siyasetçiden Kötü Haber

İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanvekili Recep Cahit Özer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu kez sevenlerini üzdü. Akciğer kanseri olduğunu bildiren Özer, en kısa sürede tedaviye başlayacağını belirterek herkesten helallik istedi.

MHP’nin demirbaşlarından biri olan R.Cahit Özer, bugün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tanıdıklarına kötü haberi verdi. Siyasi ve eğlenceli paylaşımlar yaparak sosyal medyada oldukça aktif olan Özer, bu kez yaptığı açıklamayla herkesi üzdü. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Özer, “Rize’de bir köy mezarlığında bir mezar taşında şöyle yazıyormuş. ‘Kötüyüm kötüyüm’ dedim inanmadıniz. Noldiiiii?
EVET DOSTLARIM, ARKADAŞLARIM, KARDEŞLERİM, ÜLKÜDAŞLARIM… Hayat doğduğun saniye başlar ,son nefesi verene kadar… Benim de öyle başladı.
Güzel bir çocukluğum olmadı tabii, 6 yaşında kaybedilen baba ve evin tek erkeği olarak kalmak zordu. 6 yaşında başladım çalışmaya vs. 15 yaşında Ülkü denen nazlı geline sevdalandım,Türk Milliyetçiliğine vuruldum. Kavgalar, dövüşler, hücreler, sürgünler, cezaevleri vs. Bugüne geldim. Bu sayfamda sizlerle her türlü duygularımı paylaştım.
Neşeli anlarımı, üzüntülü ve sinirli durumlarımı hep gördünüz. Hiçbir şeyi saklamadım sizlerden… Siyasi görüşünden dolayı kimseye düşmanlık beslemedim, kendi arkadaşım dahi olsa yanlışı savunmadım.
BUGÜN İTİBARİYLE; Kanser olduğum pataloji raporuyla kesinleşti. Akciğerlerimde “adenokarsinoma” kanseri varmış. En kısa zamanda tedaviye başlayacağım.
Kolay kolay pes etmem. Ama her şeyi de peşin peşin söylemek lazım. Hakkınızı helal edin.
Benden yana NE varsa herkese helal olsun.” diye konuştu.

Özer, ayrıca paylaşımının sonunda telefon ile konuşamadığını da vurguladı.

Çanakkale Gündem Gazetesi olarak Cahit Hoca’ya geçmiş olsun dileklerimizi sunar, en kısa sürede sağlığına yeniden kavuşmasını dileriz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com