Görme Engelliler Futsal Turnuvası Sona Erdi

B2 ve B3 kategorileri ‘Görme Engelliler Futsal Yükselme Gurubu Müsabakaları’, Anafartalar Spor Salonunda yapılan final maçı ile son buldu.

16 Takımın katılımı ile Anafartalar Spor Salonunda oynanan son gün maçlarında sporcular kıyasıya mücadele ettiler.  Yükselme gurubu müsabakalarının final maçında Kayapınar Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü ile 68 Aksaray Görme Engelliler Spor Kulübü arasında oynanan son karşılaşmayı Kayapınar Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü 2-0’lık skorla kazanmayı başardı. Bu sonucun ardından Kayapınar Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü birinci olurken 68 Aksaray Görme Engelliler Spor Kulübü ikinci olarak 2. Lige yükselmeyi başardı.

Karşılaşmalardan sonra düzenlenen kupa ve madalya töreninde dereceye giren takımlara madalya ve kupaları Türkiye Görme Engelliler Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Dr. Firuz Erdil ve Görme Engelliler İl Temsilcisi Akif Telli tarafından verildi.

Haber Merkezi, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com