Altınok ile yola devam

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Kepez Belde teşkilatında haftasonu 6. Olağan Kongre Heyecanı yaşandı. Kepez Uygulama Oteli’nde yapılan toplantıda Başkan Alper Altınok, rakipsiz şekilde tekrar Ak Kepez Belde Başkanlığı’na seçildi.

Kongreye Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, İl Başkanı Yeşim Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, Ak Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve çok sayıda partili ve STK temsilcileri katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan Milletvekili Ayhan Gider, “Ak Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir. Çünkü öyle bir hale geldik ki memlekete kim saldırmak istiyorsa önce Ak Parti’ye saldırıyor. Dolayısıyla bizde ağız tadıyla bir siyaset yapamıyoruz. Memleket yönetimiyle, parti yönetimi birbirinden ayrılabilecek kadar farklı yerlerden saldırı alsa da biz sadece siyasetimizi yapıp memleketi yönetiyoruz. Ama bu öyle olmuyor. Eleştirilerde de, saldırılarda da bakıyorsunuz memlekete saldıran aynı zamanda memlekete saldırıyor. Dolayısıyla bugün burada yönetime gelecek olan arkadaşlar aynen bundan önce Ak Parti’de Kepez yönetiminde olanla gibi bu saldırıların hepsine muhatap olacaklar. Bu vesileyle bundan önce yönetimde olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bundan sonra yönetimde olacak arkadaşlara da Allah kolaylık versin diyorum.” dedi.

Konuşma yapan bir diğer isim İl Başkanı Yeşim Karadağ “Kepez’in 6. Olağan kongresi hayırlara vesile olsun. İnşallah Çanakkale’miz için uğurlu olsun diyorum. İnşallah daha daha uzun yolları, daha daha büyük başarılarla hep birlikte yürümeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

“KEPEZ BELEDİYESİ’Nİ TEKRAR GERİ ALACAĞIZ”

Kongrede konuşan Hüseyin Babacanoğlu ise “Kongreler yenilenme süreçleridir. Daha güçlü adımlar atmak için daha güzel işler ortaya koymak için mutlaka bu teşkilatlara yeni arkadaşların girmesi gerekiyor. Bu bir nöbet değişimidir zamanla yorulan, zamanla bir miktar görev yaptıktan sonra dinlenmeye çekilen arkadaşlarımız bakarsınız bundan birkaç yıl sonra yeniden iş başına geçerler. İnşallah bu yeni yönetim ile birlikte Kepez Belediyesi’ni tekrar geri alacağız.” dedi.

Sabih Can Durmuş


Bu haber 06/08/2017, Pazar günü yayınlandı, 129 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com