Turan Ailesi’nin Mevlidine Bürokrat Akını

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Nisan ayında dünyaya gelen küçük oğlu Ali için Lapseki‘de mevlit okuttu. Düzenlenen mevlit programına birçok siyasi, iş adamı, belediye başkanı ve bürokrat katıldı.

Lapseki Belediye Sosyal Tesislerinde Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın dört aylık oğlu Ali için düzenlenen mevlit programına birçok siyasi, iş adamı, belediye başkanı ve bürokrat katıldı. Dua okunması ile başlayan mevlit programı pilav dağıtımı ile son buldu.

Düzenlenen programa Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ak Parti Milletvekili Ayhan Gider, eski Bakan Mehmet Müezzinoğlu, CHP’li Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Ak Partili İlçe Belediye Başkanları, Emniyet Müdür Celal Sel, Ak Parti İl başkanı Yeşim Karadağ, MHP İl Bakanı Hakan Pınar, il genel meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri, işadamları, kurum ve kuruluş müdürleri ve davetliler katıldı.

Organizasyon hakkında gazetemize konuşan Turan; “Bugün evladımızın doğumunun dördüncü ayı. Seçim dönemi, diğer işler derken mevlit okutmayı ihmal etmiştik. Hazır Çanakkale’deyken, daha rahat bir zamandayken dostlarımız ile Hem mevlit yaparak görüşelim istedik. Hem evladımız da sağlıklı, hayırlı evlat olsun diye; kiminin evladı olmazsa onlara da Allah evlat versin diye dua edelim istedik. Cuma’dan önce mevlit ortamında pilavımızı yiyeceğiz, sohbet edeceğiz hem de bu vesileyle Çanakkale’den dostlarımızla bir araya geleceğiz” dedi.

Atakan Alkış, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com