İlk Ziyaret Başkan Gökhan’a

DİSK Genel-İş Çanakkale Şube Başkanı Metin Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

30 Temmuz Pazar günü Türkan Saylan Sosyal Tesislerde yapılan olağan üstü genel kurul sonrası 2 oy farkla seçimi kazanan DİSK Genel-İş Çanakkale Şube Başkanı Metin Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Hatırlanacağı üzere seçim sonrası DİSK Genel-İş Çanakkale Şube Başkanı Metin Acar, yerel bir gazetede çıkan haberlere istinaden; “Belediye ekibine karşı grubun kazandığı bir seçim söylemiyle bizi bölmeye yıpratmaya çalışanlara asla prim vermeyeceğiz. Çanakkale Belediyemizi de zan altında bırakacak ifadelerle, beni ve Şube yönetimimi siyasetin içine çekmeye çalışmalarını şiddetle kınıyorum”  şeklinde bir açıklama paylaşmıştı.

Bu açıklamanın akabinde Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a yapılan ziyarette basın mensuplarının sadece fotoğraf almasına izin verilerek görüşme basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Engin Ören

 

 , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com