9. Yaz Spor Okulları Sezonu Kapattı

Çan Belediyesi tarafından 4 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen ve futbol, basketbol, voleybol, badminton, tekvando ve güreş branşlarının yer aldığı “Çan Belediyesi 9. Yaz Spor Okulları” kapanış töreni, Çan İbrahim Bodur Şehir Stadyumu’nda düzenlendi.

Çan Belediyesi’nin haberine göre; Tören, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, AK Parti Çan İlçe Başkanı Murat Okan, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, STK’lar, yaz spor okulları öğrenci velileri ve Çan Halkının katılımıyla gerçekleştirildi.

7-12 Yaş arasındaki çocukların kabul edildiği ve çocuklarımızın yaz tatillerini hem spor yaparak hem de bu uzun tatillerini sportif faaliyetlerle geçirebilmeleri amacıyla 9 yıldan bu yana devam eden ve gelecek yıllarda da devam edecek olan “Çan Belediyesi 9. Yaz Spor Okulları” töreninde kapanış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu; “9 Yıl önce göreve gelir gelmez biricik yavrularımız için başlatmış olduğumuz yaz spor okullarımızın, bu yıl 9. uncusunu gerçekleştirdik ve bu yıla kadar yaklaşık 7 bin çocuğumuz yaz spor okullarında değişik branşlarda eğitim gördüler, keyifli vakit geçirdiler. Bu sene ise 15 antrenörümüzle, 6 branşta, yaklaşık 450 yavrumuz yaz spor okullarımızdan faydalandı. Bu faaliyetlerimiz Rabbimin izniyle gelecek yıllarda da devam edecek inşallah.” dedi.

Tören sonunda ise, Çan Belediyesi 9. Yaz Spor Okulları’na katılan minik sporculara katılım belgesi ve çocukların antrenörlüğünü yapan tüm hocalarına da teşekkür belgeleri verilerek program sona erdi., , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.