Görme engelliler futbol turnuvası başladı

B2 ve B3 kategorilerinde faaliyet gösteren görme engelliler futsal yükselme grubu müsabakaları Anafartalar Spor Salonu’nda yapılan açılış töreni ile başladı. Karşılaşmalar, 6 Ağustos’a kadar devam edecek…

Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Anafartalar Spor Salonu ve ÇOMÜ Hasan Mevsuf Spor Salonu’nda yapılacak olan görme engelliler futsal yükselme grubu müsabakaları açılış seremonisi ile başladı. Dün saat 15:30’da Anafartalar Spor Salonu’nda yapılan açılış seremonisinde konuşma yapan Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkan Hasan Sayyıdam ve Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Sedat Bektaş, katılımcılara teşekkür ederek sporculara başarılar diledi.

Bu sene Çanakkale’de üçüncüsü gerçekleştirilen turnuvaya, 1915 Çanakkale Spor Kulübü haricinde; Adıyaman, Ankara, Malatya, Antalya, Diyarbakır, İzmir, İstanbul, Aksaray, Manisa, Denizli, Afyonkarahisar ve Adana illerinden takımlar katılıyor. Futsal turnuvası, 6 Ağustos’a kadar devam edecek.

Atakan Alkış, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.