Karakalem ile geçiniyorlar

Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesi’nden arkadaş 2 ressam, 17 Burda Avm’de açtıkları standta yaptıkları kara kalem çalışmasıyla kişilerin güzel anılarını resmediyorlar.

Aynı liseden arkadaş olan Tuba Başdemir ile Sedef Kart, 17 Burda Avm’de açtıkları stant da yaptıkları kara kalem çalışmasıyla kişilerin güzel anılarını resmediyorlar.

15 yıldır bu işle uğraşıyoruz diyen, Çanakkaleli iki başarılı ressam gazetemize verdikleri röportajda, “İlk başlarda işimize karakalem ile başladık. Şimdilerde ise renkli çalışmalar da yapıyoruz. Çalışmalarımızı dilerseniz ‘karakalemcizerr’ instagram hesabından görüp, takip edebilirsiniz. Zaten en başta internet üzerinden bize ulaşan kişilere çalışmalar yapıyorduk. Talep artınca bir stant açma fikrimiz oldu. Avm’de çalışan bir arkadaşımız bize burayı tavsiye etti. Sonra biz de standımızı açtık ve 17 Burda Avm Cine Maksimum yanında hizmet veriyoruz.

Karakalem çalışmalarımız dışında dekorasyon, duvar resmi alanlarında da hizmet veriyoruz. Dövme yapıyoruz. Dileyenlere bu konularda özel dersler de veriyoruz.  Ayrıca tıp kitabı çıkaran ve ya makale yazan doktorlara da röntgen, organ gibi çizimlerinde yardımcı oluyoruz. Kısaca bize çizim konusunda ne tarz bir talep gelirse elimizden gelenin en iyisiyle, kişilerin taleplerini karşılıyoruz. Talep istediğimiz yoğunlukta değil şu an, fakat gelecekten umutluyuz. Çünkü ortaya koyduğumuz işte iddialıyız. Elimizden gelenin fazlasını ortaya koyuyoruz. 25×35 boyuttaki resimleri 45 liraya, 35×50 boyutunda tek kişiyi 50, iki kişiyi 80 liraya, 50×70 boyutunda ise iki kişiyi 120 liraya çiziyoruz. Yani kısaca boyut ve kişi sayısının yanında ayrıntıya göre fiyatlarımız değişiyor. İlgilenen herkesi standımıza bekleriz.” dediler.

Sabih Can Durmuş, , ,

Bir Yorum

  1. Lütfen bana ulaşırmısınız resim yaptırmak istiyorum ve ikinizede faceden yazdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.