Kıdemli Kentlilere Ünüvar’dan Ziyaret

5 sene önce Güncel Kadın
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, merkez katılımcısı kıdemli kentliler ile yaz tatili öncesinde bir araya geldi.

Çanakkale Belediyesi’nin haber bültenine göre; Yaz tatili öncesinde Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde düzenlenen buluşmada kıdemli hemşerilerimiz ile bira araya gelen Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, katılımcılar ile tek tek ilgilenerek sohbet etti. Ünüvar, kıdemli hemşerilerimize güzel bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ederken, tatilin ardından tekrar Altın Yıllar Yaşam Merkezinde buluşma dileğinde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, tatile girecek olan erkek katılımcılara şapka hediye ederken, kadın katılımcılara ise yelpaze takdim etti. Buluşma sonunda katılımcılar, kıdemli hemşerilerimizin çeşitli aktiviteler ve etkinlikler ile keyifli zaman geçirebilmeleri adına hizmete sunulan Altın Yılar Yaşam Merkezi için Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ve Çanakkale Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.


altın yıllar yaşam merkezi Çanakkale rebiye ünüvar tatil-öncesi-buluşma Bu haber 29/07/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 163 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com