Afetzede Köylere Ziyaret

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve CHP Çanakkale Milletvekilleri, Lapseki’de meydana gelen dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar nedeni ile zarar gören köyleri ziyaret ederek, vatandaşların dertlerini dinledi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a Lapseki gezisinde Çanakkale Milletvekilleri Av.Muharrem Erkek ve Bülent Öz de eşlik etti. Başkan Gökhan, bu kapsamda ilk olarak CHP Lapseki İlçe Örgütünü ziyaret etti. Burada CHP Lapseki İlçe Örgütü Yönetimi ile bir araya gelerek, dolu yağışı nedeni ile hasar gören köyler hakkında bilgi aldı. Ardından Başkan Gökhan ve beraberindeki heyet, Lapseki Ziraat Odası Başkanı İsmail Sevim ile bir araya gelerek, doludan dolayı hasar gören köyler ve son durum hakkında bilgi aldı.

Başkan Gökhan sonrasında Adatepe, Çardak, Yeniceköy ve Umurbey Beldesinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Gökhan ziyaretlerde dolu yağışı nedeni ile zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun temennisinde bulunurken, meydana gelen hasar durumu ile ilgili bilgiler aldı.

Haber Merkezi


Çanakkale CHP Çanakkale lapseki muharrem erkek Ülgür Gökhan Bu haber 29/07/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 174 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com