Bu Liseyi Bitir İÇDAŞ’ta İşin Hazır

Türkiye’nin ağır sanayi kuruluşlarından İÇDAŞ A.Ş., İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunlarına askerlik şartı aranmaksızın istihdam önceliği tanınıyor.

İÇDAŞ’tan paylaşılan habere göre; Çanakkale’nin Biga ilçesinde demir çelik, enerji, tersanecilik ve ulaştırma alanında üretimini sürdüren İÇDAŞ A.Ş. meslek liselerine verdiği önemi yine uygulamalarıyla da ortaya koyuyor. Eğitim dünyasına kazandırdığı İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunlarını İÇDAŞ, askerlik şartı olmaksızın işe alıyor.

Metal sektörünün ihtiyacı olan nitelikli iş gücünü sağlamak amacıyla İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İÇDAŞ A.Ş. ve Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası Eğitim Vakfı (MEV) işbirliğinde protokol imzalanmıştı. Bu kapsamda İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi metal sektöründeki alanlardan (makine teknolojisi, metal teknolojisi, elektrik-elektronik teknolojisi) mezun olan öğrenciler İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş. tarafından askerlik şartı aranmaksızın istihdam ediliyorlar., , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com