“Başkan Mutan’a teşekkür ederiz”

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Mustafa Vurucu ve Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ejder, esnafın yanında bir tutum sergilediği için Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde Kepez’de yapılması planlanan bir hediyelik eşya fuarında izinsiz ürünlerin sergilenmesi noktasında sorun yaşanmış, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan belde  esnafına sahip çıkmıştı.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu Başkan Mutan’ın bu tavrından dolayı memnun olduklarını dile getirerek; “Biz esnaf ve sanatkârlar tarafından göreve getirilmiş temsilcileriz. Kendilerinin hak ve menfaatlerini korumak zorundayız. Bizimle ilgili yerel yönetimlere büyük görevler düşüyor. Kepez’de geçtiğimiz günlerde yaşanan fuar sıkıntısında, dışarıdan gelen esnafın Kepez esnafına engel olmasına müsaade edilmemesi bizi mutlu etti.  Özellikle sizin kanalınızla Başkan Ömer Faruk Mutan’a çok teşekkür ediyoruz. Bize kim sahip çıktı ise biz onun yanındayız. Her şey bir yana biz esnafla yan yana olanın yanındayız.  Biz birbirimize sahip çıkmak zorundayız. Geçmişte de aynı şey yaşandı. Kepez’de sosyete pazarı vardı. Oraya dışarıdan esnaf gelmesine Başkan Mutan engel olmuştu. Esnafa sürekli sahip çıkan Başkan Mutan’ın duyarlılık gösteren bu tavrı takdire şayandır.” dedi.

Dilek Akşen, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com