AK Parti’de Kan Değişimi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, yeni atanan belde başkanlarının görevlendirme sertifikalarını verdi.

Geçtiğimiz günlerde sona eren AK Parti Delege Seçimleri’nin ardından göreve gelen belde başkanlarına belgeleri verildi.  Yeni Belde Başkanlarına belgeleri AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ tarafından verildi. Çardak Belde Başkanı Rasime Beyaz göreve seçilen tek kadın isim oldu.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ törenden önce kısa bir açıklama yaparak; “Bugün nüfusu 5000’in altında olan 9 beldemizin ataması ile ilgili olarak bu basın açıklamasını gerçekleştirme gereği duyduk. Yaptığımız istişareler sonucunda 2 beldemizde mevcut belde başkanımız ile yol yürümeye karar verdik kalan 7 beldemizde belde başkanlıklarımızda bayrak değişimine gittik. Bizler bu değişimleri hedefe ulaşmada sadece bayrak değişiminden ibaret görüyoruz. Rabbim hayırlı mübarek etsin. Hizmetlerimize hep birlikte devam edeceğiz. Bizler AK Parti Çanakkale teşkilatları olarak 2019 yılını çok önemsiyoruz bildiğiniz üzere 2019 yılı seçim yılı, tüm seçimler o yıl yapılacak ve Çanakkale için hedeflerimiz büyük.”dedi.

5 Ağustos’ta Küçükkuyu ve Kepez Kongreleri yapılacak. 19 Ağustos ve 12 Kasım tarihleri arasında da İlçe Kongreleri başlayacak. Başkan Karadağ; “18 Kasım 2017 tarihinden başlayıp 28 Şubat 2018 tarihinde de 81 ilimizde il kongreleri yapılmış olacak. Bu süreçte de sorunsuz, genel merkezimizin talimatları doğrultusunda inşallah Çanakkale’de daha dinamik daha güçlü ve yeni arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz. AK Partinin en önemli özelliği, zor günlerde kenetlenen, birlik ve beraberliğini koruyan bir teşkilat olması özelliğidir.” dedi.  Konuşmanın ardından göreve gelen dokuz belde başkanına görev belgeleri verildi.

Dilek Akşen


ak parti belde-görevlendirme Çanakkale sertifikalar yeşim karadağ Bu haber 26/07/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 169 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com