“Unutmadık, unutturmayacağız”

Lâpseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezi Şube Müdürü Cihat Gündüz’ü ziyaret etti.

15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma İller Arası Judo Şampiyonası etkinlikleri kapsamında Lâpseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Gençlik Merkezi Şube Müdürü Cihat Gündüz’ü ziyaret etti.

Ziyarette şampiyona hakkında kısa bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Karadağ; “Büyüyen Türkiye’ye karşı yaşadığımız hain bir darbe girişimi yaşadık. Bu girişim neticesinde Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir sözü ile meydanlara inen halkımız bu darbeyi püskürttü. Biz diyoruz ki unutmadık, unutturmayacağız. 15 Temmuz Darbe Girişiminde bu ülke 250 şehit verdi. 2193 vatandaşımız da gazi oldu. Bugün düzenlenen müsabaka bunu unutturmayacağıma dair bir turnuvadır. Sporu ve sporcuyu önemsiyoruz. Çanakkale’de Judo’da önemli bir seviyede. Türkiye üçüncülüğümüz var. Bunlardan biri de Lâpseki Belediyemiz tarafından kurulan Judo takımından.”dedi.

Lâpseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz; “Lâpseki Belediyesi olarak her zaman sporu destekledik. Belediyemizin bir judo takımı var. Sporcularımız çok başarılı.  Sporun tüm dallarına belediye olarak destek veriyoruz. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spora yönlendirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Dilek Akşen

 

 , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com